PFRON wydłuża terminy na składanie wniosków i realizację programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” w Module III

pfron.jpg

Informujemy, iż w związku z trwającą sytuacją epidemiczną, Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podjął decyzję o przedłużeniu terminów składania wniosków w ramach Modułu III programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.

Aktualnie wnioski o dofinasowanie w ramach Modułu III mogą być składane przez osoby niepełnosprawne do dnia 16 listopada 2020 r.
Wydłużony został także okres na jaki może zostać przyznane świadczenie - do maksymalnie 5 miesięcy.
W celu ubiegania się o dofinansowanie w ramach ww. programu należy złożyć do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lwówku Śląskim (poprzez System Obsługi Wsparcia - www.sow.pfron.pl lub pocztą tradycyjną) wypełniony druk wniosku.

Opublikowano: 06 listopada 2020 13:36

Realizacja: IDcom.pl