PFRON wydłuża terminy na składanie wniosków i realizację programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” w Module III

pfron.jpg

Informujemy, iż w związku z trwającą sytuacją epidemiczną, Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podjął decyzję o przedłużeniu terminów składania wniosków w ramach Modułu III programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.

Aktualnie wnioski o dofinasowanie w ramach Modułu III mogą być składane przez osoby niepełnosprawne do dnia 16 listopada 2020 r.
Wydłużony został także okres na jaki może zostać przyznane świadczenie - do maksymalnie 5 miesięcy.
W celu ubiegania się o dofinansowanie w ramach ww. programu należy złożyć do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lwówku Śląskim (poprzez System Obsługi Wsparcia - www.sow.pfron.pl lub pocztą tradycyjną) wypełniony druk wniosku.

Aktualny druk wniosku do pobrania od adresem https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/programy-i-zadania-real/pomoc-osobom-niepelnosprawnym-poszkodowanym-w-wyniku-zywiolu-lub-sytuacji-kryzysowych-wywolanych-chorobami-zakaznymi/pfron-wydluza-terminy-na-skladanie-wnioskow-i-realizacje-programu-pomoc-osobom-niepelnosprawnym-poszkodowanym-w-wyniku-zywiolu-lub-sytuacji-kryzysowych-wywolanych-chorobami-zakaznymi-w-module-iii/

 

Opublikowano: 06 listopada 2020 13:36

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 65

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lwówku Śląskim

Realizacja: IDcom.pl