Program korekcyjno - edukacyjny dla osób stosujących przemoc w rodzinie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lwówku Śląskim informuje o prowadzonej rekrutacji do Programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc                          w rodzinie.

Celem Programu jest psychoedukacja w kierunku zmiany zachowań agresywnych na rzecz postawy partnerstwa i poszanowania wobec domowników, w tym nauczenia samokontroli osoby stosującej przemoc w rodzinie.

Program skierowany jest w pierwszeństwie do mieszkańców – mężczyzn - powiatu lwóweckiego, zgodnie z wytycznymi zawartymi w Powiatowym Programie Oddziaływań Korekcyjno-Edukacyjnych dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie z terenu Powiatu Lwóweckiego na lata 2015 -2020.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się do dnia 2 sierpnia 2019r. do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lwówku Śląskim, przy ul. Szpitalnej 4, pok. 107 lub pod numerem telefonu 796-676-714.

Informacji na temat ww. programu można uzyskać w siedzibie tut. centrum.

Opublikowano: 11 lipca 2019 12:53

Realizacja: IDcom-jst.pl